Купити авіаквитки Люфтганза

Авiаквитки / Рейтинг авіакомпаній / Люфтганза

Рейтинг авіакомпаній

Люфтганза
17 місце

Люфтганза
4.40

Lufthansa
Люфтганза
Старт голосування: 31 жовтня, 2012
Всього голосувань: 4 130
Оцінено параметрів: 191 060
Співвідношення наданого сервісу до ціни авіаквитка
Чи скористаєтеся послугами авіакомпанії ще раз?
Пунктуальність рейсів, їх відповідність розкладу
Чи порекомендуєте авіакомпанію своїм знайомим?
Стан літака, його новизна
Наскільки швидким і зручним було проходження реєстрації?
Професіоналізм персоналу аеропорту
Участь персоналу у вирішенні конфліктів
Своєчасність початку посадки
Зручність трансферу до літака
Якість перельоту
Висадка, зручність трансферу до терміналу
Зручність крісел, відстань між кріслами
Комфорт температурного режиму в салоні
Харчування на борту
Наявність розеток, доступу до інтернету
Чистота в салоні
Чистота в туалеті
Наявність подушок, ковдр
Асортимент розваг на борту
Зовнішній вигляд
Привітність і ввічливість у спілкуванні
Володіння іноземними мовами
Допомога пасажирам під час перебування на борту
Можливість реєстрації онлайн
Увага до пасажирів з дітьми
Розваги для дітей на борту
Допомога пасажирам з особливими потребами
Асортимент страв на борту
Асортимент напоїв на борту
Допомога пасажирам у разі затримка / відміни рейсу
Зручність оформлення багажу
Зручність доплати за понаднормовий багаж
Збереження цілісності багажу
У разі втрати багажу - допомога в його пошуку
Швидкість видачі багажу

Основна інформація

Люфтганза
Lufthansa — національний авіаперевізник Німеччини та найбільший перевізник Європи за кількістю літаків і перевезених пасажирів. Авіакомпанія виконує рейси до понад 78 країн і має понад 220 міжнародних та внутрішніх напрямків перельотів. У флоті,  включно з дочірніми перевізниками, є близько 710 літаків для коротких та міжконтинентальних перельотів. Lufthansa також є співзасновником Star Alliance – найстарішого і найбільшого авіаційного альянсу в світі, послугами якого в 2016 році скористалися понад 110 млн пасажирів.На початку 2024 р. компанія представила новий продукт Lufthansa Allegris – вибір місць покращеного комфорту для різних класів перельоту: економ-клас, преміум-економ-клас та бізнес-клас. В травні 2024 здійснені перші польоти з  Lufthansa Allegris на окремих рейсах між Мюнхеном і Ванкувером та між Мюнхеном і Торонто. До кінця літа 2024 будуть запущені літаки з Allegris і на інших маршрутах. Крім того, авіакомпанія пропонує нові напої та страви у меню. В застосунку Lufthansa додано FlightRadar24 – можливість відстежувати польоти у реальному часі.
Основна інформація
Країна: Німеччина
Рік заснування: 1926
Код ІАТА: LH
Код ІКАО: DLH
Цифровий код: 220
Контакти авіакомпанії
Офіційний cайт: www.lufthansa.com
Адреса: Deutsche Lufthansa AG Flughafen-Bereich West D-60546 Frankfurt/Main
Телефон: +49 (69) 696 46 01
Факс: +49 (69) 696 46 01
Array: [email protected]
Парк літаків: Airbus A330-300, Airbus A380-800, Boeing 737-800, Boeing 747-400, Airbus A340-300, Airbus A319-100, Airbus A320-200, Airbus A321-200, Airbus A350-900, Airbus A340-600, Boeing 747-8, Airbus A321-100, Airbus A320neo, Embraer 195, Embraer 190, Bombardier CRJ900

ВІДГУКИ ПРО АВІАКОМПАНІЮ (92)

Liudmyla Butenko
04 грудня, 2023
Не рекомендую авіакомпанію Luftgansa ! Два роки тому мою валізу розбили ,я летіла з Верони до Києва через Мюнхен. Не писала на відшкодування коштів за розбиту валізу ,бо не мала часу -був квиток на автобус з аеропорту до Харкова . Але останній переліт -це жах! Я летіла з Верони -через Франкфурт до Варшави . Мій багаж загубили!!!26 жовтня 2023 року я прилетіла до Варшави -багаж зник. Я його не отримала. Авіакомпанія, відповіла -що їм шкода....Це смішно!!!Мені теж шкода ,що я сплатила гроші за квиток і багаж-Сервіс нуль!!! Я залишилась у Варшаві, чекала свій багаж ,на гарячій лінії авіакомпанії мені проговорили ,що відшкодують кошти ,затрачені на покупку речей першої необхідності, так як всі речі у загубленій валізі, але…ніхто нічого не хоче відшкодовувати -мене просто ігнорують -і листи і дзвінки !Я не мала грошей ,щоб зняти житло і купити хоч якісь речі , мені допомогли люди з України, з якими я познайомилась в аеропорту. За час очікування у Варшаві я не мала можливості працювати ,втратила змогу заробити гроші, мене мало не звільнили з роботи через довгу відсутність ,а з пошуком роботи складно ,адже ,на жаль ,в Україні, де я живу, війна! Сьогодні 29 листопада -багаж не знайшли .На гарячу лінію дозвонитись дуже складно ,та вони ще й не компетентні-лише роблять вигляд ,що шукають валізу -на мій запит -шо саме зробили -відповіді немає!!!Я лиш отримала листи з посиланнями на заповнення бланків -на відшкодування потрачених коштів ,поки знаходилась у Варшаві -і… знов тиша…. Я не розумію відношення до клієнта ,який користується послугами “ супер авіакомпанії “( в лапках пишу-бо то в переносному значенні- я вже так не вважаю!) Як на мене, це мені мають писати і телефонувати , повідомляти інформацію щодо пошуку мого багажу – бо Я КЛІЄНТ …. , а не я повинна дзвонити по 100 разів ,щоб дізнатись хоч щось !!!Репутація цієї авіакомпанії для мене впала! Відношення до клієнта на 0 з 10. Я НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЮ ЖАХЛИВУ АВІАКОМПАНІЮ НІКОМУ !!! В кращому випадку - розіб’ють Вашу валізу ,в гіршому -загублять або вкрадуть!
Виктория Почерняева
07 квітня, 2023
7 апреля 2023 года у меня было три стыковочных рейса: (1) LCA – MUC, LH1769 (3.40 часа), (2) MUC – LHR, LH2482 (2 часа), (3) LHR – BOG, AV0121 (10.40 часов). ). В общей сложности мой полет длился около 17 часов. Учитывая дальний маршрут, мне нужно было больше комфорта и уединения. Кроме того, я все еще восстанавливаюсь после недавней операции, а летать эконом-классом очень тяжело из-за отсутствия необходимого уровня комфорта, такого как достаточно места, возможность раскладывать сиденье и т. д. Учитывая это, я приобрел рейсы Lufthansa БИЗНЕС-КЛАССА. . Рейсы Lufthansa БИЗНЕС-КЛАССА обошлись мне в ТРИ РАЗА БОЛЬШЕ, чем рейсы Lufthansa эконом-класса. У меня был действительно разочаровывающий опыт бизнес-класса, и определенно худший, который у нас когда-либо был. Сиденье было таким же, как и в эконом-классе: того же размера, такого же пространства. В сидении не было никакого комфорта, его невозможно было даже разложить! Информация о рейсах, которая упоминается на сайте Lufthansa, не ясна и неоднозначна, нет фотографий мест в бизнес-классе, нет информации о том, что места в бизнес- и эконом-классе одинаковые, не указано, что места в бизнес-класс нельзя даже развернуть. Кроме того, бизнес-классу не хватает приватности. Единственным отличием от эконом-класса была шторка, которая обошлась мне в ТРИ РАЗА БОЛЬШЕ, чем перелет эконом-классом Lufthansa.
Ольга Душинська
05 квітня, 2022
Я в шоці від працівників вашої гарячої лінії!!! Тел 0893-240-996 Витративши надаремно багато грошей щоб тільки додзвонитися, відповіла якась ВЕЛИКИЙ спеціаліст пані Наталя. Обіцяла відзвонити з відповіддю на мої питання. Але де там!!!! Ні осла, ні посла! Я чекаю дзвінка від компетентної особи !! Де ж якість роботи ? Мій тел +38 097 570 36 70 Ольга

Інші популярні авіакомпанії: