Авіаквитки в Рим, Італія

Як відомо, всі дороги ведуть до одного із найстаріших міст світу - Риму. Це місто схоже на величезний музей, експонати якого не оглянеш і за кілька днів. Від прогулянок вуличками, вимощеними бруківкою, перехоплює подих, адже усюди куди не глянь - пам'ятник, храм або статуя, яким вже кілька століть.
Можна багато говорити про різні пам'ятки архітектури, але який в цьому сенс, якщо зараз ви сидите на дивані? Робіть бронювання на Tickets.ua - влаштуйте собі римські канікули!

Як заощадити при купівлі авіаквитка

Не потрібно довго думати, щоб зрозуміти, в який день тижня можна купити дешевий авіаквиток в Рим. Або питати у знайомих, які літали туди минулої осені. Просто скористайтеся сервісом динаміки цін і виберіть потрібну дату. Вжух - і ви вже на борту літака! Вжух - і ви смакуєте справжню італійську піцу в кафе з видом на фонтани площі Навона. До авіаквитка всього один клік, готові його зробити?

Аеропорти Риму

Столицю Італії обслуговують два аеропорти: Фьюмічіно (ім. Леонардо да Вінчі) і Чампіно (ім. Джованні Баттіста Пастінья).
У 30 км від Риму, в містечку Фьюмічіно, знаходиться найбільший в країні аеропорт ім. Леонардо Да Вінчі. Він включає 4 термінали (T1, T2, T3 і T5) для міжнародних і внутрішніх рейсів.
Відстань від Рима до регіону Лаціо становить 15 км. Тут розташований аеропорт Чампіно, який обслуговує лоукости (Ryanair, Wizz Air, Easyjet) і чартерні рейси.

Транспорт в Римі

Від аеропорту Фьюмічіно до центру Риму можна дістатися кількома способам ...

Читати всю інформацію Згорнути
Всі аеропорти

Розсилка

Інші міста Італія

Авіаквитки з міста Гейтерсберг

Ціни на авіаквитки, знайдені користувачами впродовж останніх 48 годин, не є офертою

Завантажуйте мобільний додаток Tickets.ua

Шукайте авіаквитки за найвигіднішими цінами

Доступно в Доступно в