Авіаквитки до Тбілісі

Грузія вражає колоритністю, різноманітністю та гостинністю. Для когось Тбілісі - це гастрономічна знахідка, когось вражає архітектурна спадщина Старого міста, а хтось закохується у щирість, відвертість та доброзичливість місцевих жителів. Достатньо лише раз це все відчути, і це дивовижне місто залишиться у вашому серці назавжди.
Найшвидший та комфортний спосіб потрапити у Тбілісі - купити авіаквитки! Порівняти всі ціни та обрати для себе оптимальний варіант авіаквитка, ви зможете на сайті Tickets.uа. Це сервіс, створений для пошуку і покупки авіаквитків серед 750 авіакомпаній, включаючи лоукости.

Як купити дешеві авіаквитки до Тбілісі

Намагайтеся планувати поїздку та купувати авіаквитки за 2-3 місяці до обраного дня. Таким чином, ви значно заощадите. Також слідкуйте за акціями. Авіакомпанії часто знижують ціни на авіаквитки до Тбілісі, особливо в не сезон. Вибираючи квитки, особливу увагу приділяйте рейсам з пересадками. Вони забирають більше часу, але значно дешевші.

Аеропорти Тбілісі

У Тбілісі всього один аеропорт - Tbilisi Shota Rustaveli International Airport. Розташований недалеко від міста, всього в 17 км. Після реконструкції в 2007 році він приймає більше рейсів і туристів, ніж раніше. Це двоповерхова будівля, з великими і комфортабельними залами очікування, пунктами обміну валют і численними магазинами та кафе, в тому числі Duty Free.
Дістатися до центру міста можна на таксі. Середня ціна 22-25 ларі, якщо просять більше - торгуйтеся. Тако ...

Читати всю інформацію Згорнути
Всі аеропорти

Розсилка

Інші міста Грузія
Показати більше
Приховати
Показати більше
Приховати

Авіаквитки з міста Гейтерсберг

Ціни на авіаквитки, знайдені користувачами впродовж останніх 48 годин, не є офертою

Завантажуйте мобільний додаток Tickets.ua

Шукайте авіаквитки за найвигіднішими цінами

Доступно в Доступно в